Kategorie

Návštěvníci online

Právě zde je 75 návštěvníci a 
70 uživatelé online.
Úvod >  Ochrana osobních dat

Prohlášení o ochraně osobních dat

1 - jak zpracujeme vaše informace?
Když si něco zakoupíte z našeho obchodu, budeme sbírat osobní informace o vás, jako je vaše jméno, adresa a e-mailová adresa, jako součást procesu nákupu a prodeje.
Když procházíte v našem obchodě, automaticky obdržíme adresu internetového protokolu (IP) vašeho počítače, abychom nám poskytli informace, které nám pomohou pochopit váš prohlížeč a operační systém. E-mailový marketing (je-li k dispozici): S vaším svolením vám můžeme posílat e-mail o našich obchodech, nových produktech a dalších aktualizacích.

2 - Souhlasím
Jak získáte svůj souhlas?
Když nám poskytnete osobní údaje k dokončení transakce, ověřte prosím svou platební kartu, objednávku, dohodněte si dodávku nebo vráťte nákup, naznačili jsme, že souhlasíte s naší sbírkou a používá ji pouze z konkrétních důvodů.
Pokud žádáme, aby vaše osobní informace byly druhotným důvodem, jako je marketing, budeme vás přímo požádat, abyste vyjádřili svůj souhlas nebo vám poskytli příležitost říci ne

Jak mohu stáhnout svůj souhlas?
Pokud se rozhodnete připojit, můžete změnit svůj názor a váš souhlas můžete odvolat, abychom vás mohli kdykoli kontaktovat, a to tak, že nás kontaktujete nebo nám zašlete e-mail, abychom mohli dále shromažďovat, používat nebo zveřejňovat vaše informace.

3 - Zveřejnění
Pokud zákon vyžaduje, abychom porušili naše smluvní podmínky, můžeme zveřejnit vaše osobní údaje.

4 - SHOPIFY
Poskytují nám online platformu e-commerce, prodávejme vám naše produkty a služby. Vaše data jsou uložena v datových úložištích, databázích a obecných aplikacích. Uloží data na bezpečnostním serveru za firewallem.

Platba:
Pokud se rozhodnete pro dokončení nákupu vytvořit přímou platební bránu, Shopify uloží data vaší kreditní karty. Je zašifrován standardem pro bezpečnost dat v odvětví platebních karet. Údaje o nákupních transakcích lze uložit pouze v době, kdy dokončíte nákup. Po dokončení budou informace o nákupní transakci smazány.

5 - Služby třetích stran
Obecně platí, že poskytovatelé třetích stran, které používáme, budou shromažďovat, používat a zveřejňovat vaše informace jenom v takovém rozsahu, který jim umožní plnit služby, které nám poskytují. Někteří poskytovatelé služeb třetích stran (například platební brány a další procesory platebních transakcí) mají vlastní informace o ochraně osobních údajů, které potřebujeme k nákupu souvisejících transakcí.
Pro tyto poskytovatele doporučujeme, abyste si přečetli jejich zásady ochrany osobních údajů, abyste pochopili, jak budou tyto poskytovatele zpracovávat vaše osobní údaje. Mějte na paměti, že někteří poskytovatelé mohou být umístěni nebo mají zařízení, která se liší od vás nebo od nás. Pokud se tedy rozhodnete provádět transakce zahrnující služby třetích stran, vaše informace mohou podléhat právům poskytovatele služeb nebo jurisdikci, v níž se zařízení nachází. Pokud se například nacházíte v Kanadě a vaše transakce je zpracovávána platební bránou umístěnou ve Spojených státech, osobní informace použité k dokončení transakce mohou být zveřejněny americkým právem (včetně Patriot Act).
Jakmile opustíte náš obchod nebo budete přesměrováni na webovou stránku nebo aplikaci třetích stran, nebudete již vázáni těmito Zásadami ochrany soukromí ani smluvními podmínkami našich webových stránek.
Link
Když kliknete na odkazy na náš obchod, mohou vás odvézt z našich webových stránek. Nejsme zodpovědní za zásady ochrany soukromí jiných webů a doporučujeme přečíst si jejich prohlášení o ochraně osobních údajů.

6 - bezpečné
Za účelem ochrany vašich osobních údajů přijmeme přiměřená opatření a dodržujeme osvědčené postupy v oboru, abychom zajistili, že nebudou ztraceny, zneužity, přístupné, zveřejněny, pozměněny nebo zničeny.
Pokud nám poskytnete informace o kreditní kartě, použijte technologii Secure Sockets Layer pro šifrování a šifrování informací. Přestože je metoda přenosu přes internet nebo elektronické úložiště 100% bezpečná, dodržujeme všechny požadavky PCI-DSS a implementujeme další obecně uznávané průmyslové standardy

zpět
Copyright @2018 www.roadstercarclub.cz,Online oblečení velkoobchod
New bunda slevy,Stylový zimní boty levné,Módní obuv slevy,Módní obchod